Projektowanie

nagrobki granitowe

Chwilo niedostępne.
Przepraszamy.

nagrobki granitowe nagrobki granitowe nagrobki granitowe nagrobki granitowe nagrobki granitowe

O firmie

Nagrobki granitowe Strzegom

Granit to materiał, który nas pasjonuje. To nasza duma i sposób na życie. Od trzydziestu lat firma JURCZYK Kamieniarstwo zdobywa wiedzę, doświadczenie i umiejętności w obróbce granitu. Jesteśmy jednym z najstarszych zakładów kamieniarskich w Strzegomiu i jednym z najlepszych zakładów kamieniarskich we Wrocławiu. 

W naszej ofercie znajdują się nagrobki, a także potrzebne w każdym domu i miejscu pracy granitowe schody, parapety oraz wszystko inne co można z granitu wykonać. Granit to elegancja, ponadczasowy styl i powód do dumy. 

Każdy klient może liczyć na szczególną pomoc w wyborze nagrobka granitowego we Wrocławiu i Strzegomiu. Wykonujemy rożnego rodzaju nagrobki  od pojedynczego poprzez podwójne, groby rodzinne, grobowce, groby urnowe i dziecięce, z wyglądem klasycznym oraz nowoczesnym, skromne i majestatyczne. Jednym słowem takie, które zapewnią zmarłemu godny spoczynek, a jego bliskim elegancję i funkcjonalne miejsce, przy którym będą mogli oddać się wspomnieniom i modlitwie.

Zakład Kamieniarski Strzegom

Specjaliści w obróbce granitu z firmy JURCZYK Kamieniarstwo ze Strzegomia pomogą wybrać, któryś z gotowych modeli, albo wykonają nagrobek według pomysłu i sugestii zamawiającego.

Naszych klientów na pewno zaciekawią nagrobki wykonane z granitów sprowadzanych z Indii, Brazylii, Afryki, Skandynawii, które można obejrzeć w naszej galerii. Polecamy także naszą dumę, którą jest granit Strzegomski, z którego słynie Strzegom i okolice. Do obróbki wybieramy tylko bloki granitowe najwyższej jakości. Staramy się, aby wszystkie nasze produkty przez wiele lat były synonimem piękna i jakości.

Nasi pracownicy dowiozą i zamontują gotowy nagrobek. Działamy na terenie całej Polski.

 

 

Wszystkie nasze wyroby objęte są gwarancją.  

Kontakt
nagrobki granitowe
Tel: 74 85 53 899
Tel: 693 333 690
nagrobki granitowe
Wyślij e-mail
biuro@kamieniarstwo-jurczyk.pl
nagrobki granitowe